- Noctua

Цена
€102 72 / 200 90 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Noctua
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: NH-D15S.CH.BK
ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО: Въздушно
СЪВМЕСТИМОСТ - Intel: LGA 1851LGA 1700LGA 1200LGA 1156LGA 1155LGA 1151LGA 1150
СЪВМЕСТИМОСТ - AMD: AM5AM4
КАПАЦИТЕТ НА ОХЛАЖДАНЕ: http://noctua.at/en/tdp-guide
РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР: 150 x 140 x 25 mm
ТИП НА ЛАГЕРА: SSO2 Bearing
ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ: 300-1500 RPM
КОНЕКТОР: 4 pin PWM
ВЪЗДУШЕН ПОТОК: 140 m3/h
НИВО НА ШУМ(Max): 24.6 dBA
РАЗМЕРИ: D135 x W150 x H160mm
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Опция за втори вентилаторfull cooper base6 nickel plating cooper heatpipes
ТЕГЛО: 1150 g
ГАРАНЦИЯ: 72 месеца
БАРКОД EAN-13: 9010018000238
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: NH-D15S.CH.BK
ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО: Въздушно
СЪВМЕСТИМОСТ - Intel: LGA 1851LGA 1700LGA 1200LGA 1156LGA 1155LGA 1151LGA 1150
СЪВМЕСТИМОСТ - AMD: AM5AM4
КАПАЦИТЕТ НА ОХЛАЖДАНЕ: http://noctua.at/en/tdp-guide
РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР: 150 x 140 x 25 mm
ТИП НА ЛАГЕРА: SSO2 Bearing
ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ: 300-1500 RPM
КОНЕКТОР: 4 pin PWM
ВЪЗДУШЕН ПОТОК: 140 m3/h
НИВО НА ШУМ(Max): 24.6 dBA
РАЗМЕРИ: D135 x W150 x H160mm
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Опция за втори вентилаторfull cooper base6 nickel plating cooper heatpipes
ТЕГЛО: 1150 g
ГАРАНЦИЯ: 72 месеца
БАРКОД EAN-13: 9010018000238
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Noctua
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: NH-D15S.CH.BK
ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО: Въздушно
СЪВМЕСТИМОСТ - Intel: LGA 1851LGA 1700LGA 1200LGA 1156LGA 1155LGA 1151LGA 1150
СЪВМЕСТИМОСТ - AMD: AM5AM4
КАПАЦИТЕТ НА ОХЛАЖДАНЕ: http://noctua.at/en/tdp-guide
РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР: 150 x 140 x 25 mm
ТИП НА ЛАГЕРА: SSO2 Bearing
ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ: 300-1500 RPM
КОНЕКТОР: 4 pin PWM
ВЪЗДУШЕН ПОТОК: 140 m3/h
НИВО НА ШУМ(Max): 24.6 dBA
РАЗМЕРИ: D135 x W150 x H160mm
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Опция за втори вентилаторfull cooper base6 nickel plating cooper heatpipes
ТЕГЛО: 1150 g
ГАРАНЦИЯ: 72 месеца
БАРКОД EAN-13: 9010018000238
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: NH-D15S.CH.BK
ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО: Въздушно
СЪВМЕСТИМОСТ - Intel: LGA 1851LGA 1700LGA 1200LGA 1156LGA 1155LGA 1151LGA 1150
СЪВМЕСТИМОСТ - AMD: AM5AM4
КАПАЦИТЕТ НА ОХЛАЖДАНЕ: http://noctua.at/en/tdp-guide
РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР: 150 x 140 x 25 mm
ТИП НА ЛАГЕРА: SSO2 Bearing
ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ: 300-1500 RPM
КОНЕКТОР: 4 pin PWM
ВЪЗДУШЕН ПОТОК: 140 m3/h
НИВО НА ШУМ(Max): 24.6 dBA
РАЗМЕРИ: D135 x W150 x H160mm
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Опция за втори вентилаторfull cooper base6 nickel plating cooper heatpipes
ТЕГЛО: 1150 g
ГАРАНЦИЯ: 72 месеца
БАРКОД EAN-13: 9010018000238
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО | Въздушно |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 1150 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 1151 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 1155 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 1156 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 1200 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 1700 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 1851 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - AMD | AM4 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - AMD | AM5 |
| КАПАЦИТЕТ НА ОХЛАЖДАНЕ | http://noctua.at/en/tdp-guide |
| РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР | 150 x 140 x 25 mm |
| ТИП НА ЛАГЕРА | SSO2 Bearing |
| ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ | 300 RPM |
| ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ | 1500 RPM |
| КОНЕКТОР | 4 pin PWM |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 82.4 CFM / 140 m3/h |
| НИВО НА ШУМ(Max) | 24.6 dBA |
| РАЗМЕРИ | D135 x W150 x H160mm |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | full cooper base |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Опция за втори вентилатор |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 6 nickel plating cooper heatpipes |
| ТЕГЛО | 1150 g |
| Тегло | 2.05кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип охладител | Top-флоу |
| Поддържани сокети | LGA1851, LGA1700, LGA1200, LGA115X, AM5, AM4 |
| Размер на вентилатор | 140 mm |
| Брой вентилатори (count) | 2 |
| Височина (mm) | 160 |
| TDP (W) | 250 |
| Термотръби (count) | 6 |
| RGB подсветка | Без |
| Максимална скорост на вентилатор (RPM) | 1500 |
| Ниво на шум (dBA) | 24.6 dBA |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 2.05кг |
Noctua NH-D15S chromax.black Охладител за процесор
Флагманско двукулово охлаждане с гарантирана съвместимост с високи RAM модули. NH-D15S chromax.black предлага легендарната производителност на NH-D15 в елегантен изцяло черен дизайн, с изместен радиатор за освобождаване на горния PCIe слот и паметта.
Ключови Предимства
- Изключително тихо охлаждане — Двукулов дизайн с шест топлинни тръби и два вентилатора NF-A15 PWM осигурява класово топлинно представяне при почти безшумна работа.
- Съвместимост с RAM — Изместеният дизайн осигурява пълен клирънс за високи RAM модули на LGA1700/AM5 и други сокети.
- Премиум черно покритие — Chromax.black версия с черни вентилатори, черни антивибрационни подложки и черен монтажен комплект за изискан вид.
- Лесен монтаж — Системата SecuFirm2 поддържа Intel LGA1851, LGA1700, LGA1200, LGA115x и AMD AM5, AM4.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип охладител | Top-флоу |
| Поддържани сокети | LGA1851, LGA1700, LGA1200, LGA115X, AM5, AM4 |
| Размер на вентилатор | 140 mm |
| Брой вентилатори | 2 |
| Височина (mm) | 160 mm |
| TDP (W) | 250 W |
| Термотръби | 6 |
| RGB подсветка | Без |
| Максимална скорост на вентилатор (RPM) | 1500 RPM |
| Ниво на шум (dBA) | 24.6 dBA |
| Цвят | Черен |
Какво има в кутията
- Радиатор Noctua NH-D15S
- 2x вентилатор NF-A15 PWM chromax.black
- Монтажен комплект SecuFirm2
- Термопаста NT-H1
- Адаптери за ниско ниво на шум (L.N.A.)
- Y-кабел за разделител
- Черни антивибрационни подложки и скоби за вентилатори
- Монтажен хардуер и инструкции
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.










